Recenze

Korkie

Recenze od zákazníků

Adéla 12/11/2020

Nemám obvykle ve zvyku hodnotit produkty v eshopech, ale teď nemohu jinak, než vyjádřit svoje nadšení a radost z nové podložky na jógu. 🙂
Naživo je ještě hezčí než na fotce a věřím, že i výborně poslouží. Díky.

Kateřina 23/11/2020

Nemohu si ji vynachválit, vlastním půl roku a stále z ní mám obrovskou radost. Neklouže po podlaze, ani já na ni.

Dita 23/10/2021

Barvy odpovídají fotografii, perfektně zabalené, přišlo brzy. Vynikající kvalita. Jdu objednat ještě jednu pro dceru. Doporučuji všem, neviděla jsem krásnější podložku.

Petra 26/11/2020

Nádherný design, podložka odpovídá popisu a fotce a co je nejdůležitější je dokonale měkká a zároveň neklouže i při těžších asánách <3

Kateřina 2/1/2021

Podložka Forest je opravdu nádherná, dodání bylo velmi rychlé i přes to, že bylo před Vánoci, podložka dorazila s pozorujeme i v hezké krabici s nápisem “Příroda pod nohama”. Podložka je velmi příjemná, cvičí se na ní parádně.

Karolína Pajerová 13/1/2021

Podložka Ocean sun je krásna na pohľad aj príjemná na dotyk. Naozaj ma motivuje k cvičeniu a ani chvíľu som neľutovala svoje rozhodnutie pre Korkie. Robíte to dobre, len tak ďalej, len odporúčam 🙂

Kateřina 11/2/2021

Naprosto dokonalá podložka, která mě při každém kontaktu téměř přenese někam k oceánu. :) Na každé cvičení se těším - je příjemná, neklouzavá a není nijak cítit. :) Moc děkuji.

Anna 29/3/2021

Je krásná, neklouže a cvičení na ní je radost. Cítím daleko větší ochranu kloubů než u předchozí levné podložky z TPE. Nepřijde mi ani těžká na přenášení. Nezbývá doufat, že i dlouho vydrží.

Nikol 6/4/2021

Naprosto úžasná jógamatka, tlouštka je ideální pro dynamickou jógu i pro klidnější díky “chlupatosti”. Dá se dobře čistit i od psých chlupů. Stojky a další jiné vertikální pozice jsou jedna radost:) pokud Vám klouže, což u semišových nebývá zvykem, stačí jemně navlhčit.

Co se týká vzoru.. je to láska na první pohled, nejhezčí vzor, co jsem kdy viděla. Udělala mi radost a svoje ostatní matky (ačkoliv jsou taky super, doporučuji korkové, pokud si nejste jisti touto semišovou) “házím” na druhou kolej.

Pokud cvičíte dynamické styly jógy doporučuji korkové bloky 🙂

Za mne nejlepší podložka na trhu a těším se na další produkty od Korkie 🙂 <3 <3 <3

Nikol

Michaela 15/7/2021

Rozhodovala jsem mezi více podložkami z různých eshopů a jsem nesmírně ráda, že jsem vybrala zrovna Korkie. Podložka je nebe pod nohama a rukama. Ponoříte se do sametu a praxe tak získá úplně jiný rozměr. Tohle moje klouby a páteř potřebovali. Jako veliké plus beru i to, jakým způsobem Korkie přistupuje k životnímu prostředí. Podtrženo a sečteno, Korkie je láska na první dotek. Nebyl to poslední nákup, to rozhodně ne. Děkuji. ❤️
Více

Košík

Cart is empty

0