často kladené otázky

Místo, kde najdete rychlou odpověď na svůj dotaz.

S čím vám můžeme pomoci?

CO VÁS NEJVÍC ZAJÍMÁ?

Informace o produktech

Mohu podložku používat i na fitness cvičení?

Ano. Naše podložky jsou vhodné na jógu i na jiné fitness cvičení, jako je posilování, aerobic nebo pilates.

Jsou podložky protiskluzové?

Ano. Korkové a kaučukové podložky mají na sobě protiskluzový povrch, u kterého platí – čím více je vlhký, tím méně klouže. Pokud se vám potí ruce a chodila, tak klouzat nebudou.

Zároveň podložky ani nekloužou po podlaze. To zajišťuje spodní kaučuková vrstva, která se nehne ze země.

Je možné korkovou podložku srolovat?

Ano. Korková podložka je vyrobená z vrstev přírodní gumy (kaučuk) a korku. Díky tomu ji můžete lehce srolovat a vzít s sebou na cesty.

Mám si vybrat korkovou, profesionální nebo absolutně protiskluzovou podložku?

Pokud byste se rádi rychle rozhodli mezi kaučukovou, korkovou a absolutně protiskluzovou variantou, tak vám dáme rychlý tip. Kaučuková podložka s mikrovláknem a korková podložka jsou vhodné pro lidi, kterým se potí ruce a chodidla. Absolutně protiskluzová podložkaje vhodná pro všechny (tento typ zvolte, pokud se vám ruce nepotí). Korkovou podložku ocení člověk, který chce 100% přírodní podložku, kaučukovou podložku ocení člověk, který chce velmi příjemný povrch a krásný barevný design. Všechny podložky jsou vhodné jak na jógu, tak na ostatní fitness aktivity.

Mám si vybrat profesionální nebo tenkou podložku?

Záleží na tom, na co budete podložku používat. Profesionální KORKIE podložka je univerzální a rozhodně jejím výběrem neuděláte chybu. Můžete na ní cvičit doma nebo si ji vzít s sebou na veřejnou lekci. Pokud si však chcete podložku rychle sbalit na cesty, do kabelky nebo do batohu, vyberte si tu cestovní. Dá se složit jako ručník a je také lehčí. Profi podložka má 2,2 kg a cestovní 1,5 kg. Upozorňujeme však, že cestovní podložka je mnohem tenčí a nebude vám tak velkou oporou pro kolena jako ta profesionální.

Zmíněné varianty naleznete u konkrétních podložek.

Jak mám podložku čistit?

Podložku čistěte vlažnou vodou, případně s pár kapkami esenciálního oleje, a hadříkem. Můžete použít i přírodní čistící sprej. Jednou za čas můžete cestovní a profesionální podložky vyprat v pračce. Zvolte jemný cyklus, bez pracího prostředku a aviváže a rozhodně nepoužívejte sušičku. Po vyprání podložku ihned vytáhněte, aby se na ní nevytvořily přehyby a sušte v zavěšené poloze.

Doprava, vrácení a výměny

 Pro dopravu si můžete vybírat mezi DPD a Zásilkovnou. V případě, že chcete produkt vrátit nebo vyměnit, napište nám prosím na reklamace@korkie.cz. Pošleme vám přesný návod, jak postupovat.

Jak dlouho trvá doba dodání?

Záleží na tom, jaký druh dopravy si zvolíte. Přepravní společnost DPD je rychlejší, zboží většinou dorazí následující den po odeslání. Zásilkovna bývá pomalejší, doba dodání se může protáhnout až na 4 dny po odeslání. Termíny dodání jsou v režii dopravce. Nezapomeňte si proto s nákupem své podložky pospíšit, aby stihla dorazit včas.

Problémy s placením

Nejde mi platit online kartou, co mám dělat?

Napište nám na reklamace@korkie.cz a my se pokusíme zjistit příčinu. Případně zvolte platbu na dobírku nebo bankovním převodem.

Jsme tu pro vás

Nenašli jste zde odpověď na vaši otázku?