cesta ke šťastnějšímu já

Někdy je všeho trochu moc a my přemýšlíme, jaké změny bychom měli udělat, abychom byli šťastnější. Zpočátku se chceme cítit dobře ve svém vlastním těle. Chceme uběhnout kilometr nebo udělat stojku na hlavě, abychom viděli svět z jiné perspektivy. A najednou jsme obklopeni lidmi na lekci jógy, kterou jsme našli online. Přišli jsme si jen zacvičit, abychom se cítili lépe, nic víc. Zažíváme určitý pocit, který je zprvu těžko uchopitelný. Měkký povrch podložky, pot na naší pokožce a hluboký pocit spokojenosti a laskavosti uvnitř.

Korkie se narodilo s laskavostí v srdci

Laskavost je důležitou součástí filozofie jógy a byla jádrem vytváření značky. Umožnila nám najít správný obchodní záměr pro naši identitu, pracovat s našimi limity a přemýšlet o tom, co můžeme udělat, abychom změnili svět. S tímto vědomím bylo zcela přirozené vytvářet pomůcky pro jógu a další sportovní aktivity. Chtěli jsme však vytvořit něco víc než pouhý produkt: Místo, kde najdete čas být k sobě laskaví. Během krátké doby jsme zjistili, že jsou s našimi produkty spokojení nejen jogíni. Naše designové podložky si získaly srdce mnoha dalších. Krásné vzory mohou být důvodem, proč vstoupit na podložku. I v těžkých dnech, kdy jste ve stresu a ztratili jste směr.

Místo, kde najdete čas být k sobě laskaví.

Laskavost v každodenním životě

Věříme, že i drobné laskavosti mohou změnit svět. Úsměv vám může zlepšit den. Objetí kamaráda po dlouhé době vám může zlepšit náladu. Příjemná konverzace u kávovaru může snížit stres během pracovního dne. S tímto vědomím vytváříme kolem sebe značku a komunitu. Naše komunita je součástí naší vize. Každodenní život a sociální sítě jsou místem pro laskavost a dobro. Můžeme změnit svět a udělat z něj laskavější místo, kde můžeme všichni žít v míru. Když se usmějeme na jinou osobu, je tu šance, že se na nás usměje.

s láskou k přírodě

Podporujeme změnu směrem k vlídnějšímu světu. Naším hlavním cílem je vyrábět všechny naše produkty eticky a s ohledem na přírodu.

Tereza a tým Korkie

Rozhovor se zakladatelkou Korkie si můžete přečíst zde.