O našich produktech

Příběhy našich produktů se liší, ale základ mají všechny stejný - pro každý z nich vždy hledáme nejšetrnější možný způsob výroby s ohledem na využití přírodních zdrojů.

JAK VZNIKAJÍ DESIGNY

Naše podložky zdobí ručně malované motivy vznikající v rámci spoluprací s umělci z celého světa, kteří nás oslovili svou tvorbou.

JAK VYRÁBÍME

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu produktů, které jsou výsledkem naší úzké spolupráci s kvalifikovanými výrobci z různých částí světa. Díky spojení lokálních a globálních partnerství jsme schopni nabízet sortiment, který je nejen udržitelný, ale také kvalitní.

Tílka a bylinkové polštářky

Nejprve zjišťujeme, jaké možnosti se nám nabízí v České republice nebo v Evropě. Splupracujeme s šicí dílnou ve Zlínském kraji, kde pro nás šijí tílka. V Libereckém kraji zase vznikají bylinkové meditační polštářky na oči, které ručně vyplňuje sušenou levandulí paní Pavlína.

Meditační pomůcky

O pár tisíc kilometrů dál vznikají mediační pomůcky. Konkrétně v malé rodinné dílně v Litvě. Založila ji paní Ginatare, která si rozjela svuj malý byznys na mateřské dovolené.

Podložky

Pro výrobu některých produktů momentálně v Evropě neexistuje možnost výroby, to se týká například kaučukových podložek, pro jejichž zhotovení neexistuje v celé Evropě potřebná technologie. Podložky proto vyrábíme v Číně u obchodního partnera, fungujícího pod záštitou mezinárodní skupiny FENIX outdoor international, která v rámci svých výrobních procesů dohlíží na dodržování etického kodexu

Vždy také usilujeme o to, aby se v procesu výroby využívaly materiály z daného místa. To se nám daří například u zmiňovaných kaučukových podložek, protože kaučukovník roste právě v Asii.

Podprsenky a legíny

Legíny a podprsenky vyrábíme v malé etické firmě na Bali poháněné solární energií. Oslovili jsme ji mimo jiné i z toho důvodu, že se chová nadstandardně ke svým zaměstnancům a při výrobě využívá ekologické materiály.

certifikace produktů

kam směřujeme

Sníme o výrobě cirkulární jógamatky z recyklovaných materiálů, kterou bychom rádi vyráběli přímo v České republice. Bohužel, v současné době narážíme na technologické a finanční překážky, které nám brání v realizaci tohoto cíle. Náklady spojené s potřebnou technologií se pohybují v řádech milionů korun, což přesahuje možnosti našeho rozpočtu. Nicméně věříme, že jednoho dne se nám podaří tento sen proměnit v skutečnost.

JAKÉ POUŽÍVÁME MATERIÁLY

K výrobě využíváme pouze přírodní a recyklované materiály.

JAK BALÍME OBJEDNÁVKY

Naše produkty balíme s ohledem na životní prostředí, abychom minimalizovali použití plastů. Kromě kartonů a papírových pásků využíváme také odpadové materiály z výroby krabic pro balení.

jak společně sázíme stromy

Jsme oficiální partneři projektu Eden Reforestation Projects, které sází stromy po celém světě. Za každou objednávku přispíváme na zasazení jednoho stromu, ale nejen to, také na práci lidí, kteří za touto výsatbou stojí. Za poslední 4 roky jsme přispěly k výsatbě více jak 13 000 stromů.

tvoříme komunitu

Naše produkty mají větší význam než jen jejich funkčnost. Snažíme se nejenom poskytovat užitečné vybavení, ale také inspirovat lidi k pravidelnému cvičení a k laskavému jednání nejen sami k sobě, ale i k ostatním.

Přidejte se k nám

Sledujte nás na instagramu: